Про нас

        Торгова марка "Наталюкс" - український виробник якісного одягу. Власником і засновником торгової марки є приватний підприємець Побережний Олександр Іванович. З 2001 року ми успішно працюємо на вітчизняному ринку спідньоі білизни, білизняного і верхнього трикотажу. Під торговою маркою "Наталюкс "виробляється чоловіча, жіноча, а також, дитяча продукція.

             Наші вироби виготовляються виключно з ретельно підібраних (переважно бавовняних) тканин, виробництва одного з світових лідерів текстильної промисловості турецької компанії "Sanko". Пошив продукції відбувається на висококласних швейних машинах японських виробників "Brother" і "Pegasus". Технологічний процес відбувається із дотриманням всіх санітарних норм і правил, що підтверджено висновками державної санітарно-гігієнічної експертизи. Кожен виготовлений виріб надходить у продаж тільки після повної комплексної перевірки контролерів за якістю продукції. Все вищезгадане дає підстави ТМ "Наталюкс" позиціонувати себе на ринку як національного виробника якісного одягу.


       Великий асортимент наших виробів, а це близько 200 моделей, що виготовляються у широкій кольоровій гаммі і в різних розмірностях дозволяє нам задовільнити смаки найвибагливішого споживача. Висока якість продукції, доступні ціни, постійне вдосконалення і оновлення асортименту стали ключовими факторами того, що під час економічної кризи підприємство не тільки не зупинило свою роботу, а й продовжило динамічний розвиток, розширивши географію ринків збуту. Наразі ми маємо споживачів по всій території України, а також наші вироби успішно експортуються до Польщі, Словаччини, Білорусії.

         Постійне проведення моніторингу ринкових тенденцій дозволяє компанії відчувати потреби ринку і вчасно реагувати на тенденційні зміни в смаках споживачів. Задоволення потреб наших клієнтів в повному обсязі  є стратегічною ціллю компанії, тому ми постійно прикладаємо максимум зусиль, щоб кожен споживач відчував, що цей виріб зроблений "з любов'ю до тебе"